مقدمه
سرورها رکن اصلی او مهمترین تجهیزات یک شبکه به حساب می آیند. در این میان سرورهای hp با مشخصات فنی کارآمد، در افزایش عملکرد سیستم و بهبود سطح امنیت اطلاعات در انواع کسب و کار نقش دارند. سرورهای hp یا (HPE Servers)، انواعی از سرورها هستند که توسط شرکت معتبر آمریکاییHewlett Packard Enterprise طراحی و تولید میشوند. اگر به دنبال انتخاب اصولی و خرید سرور hp هستید، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

ratinpardazesh-hpe -server
راهنمای تحصصی انتخاب سرور

راهنمای خرید سرور hp

یکی از نکات قابل توجه و مهم در بحث خرید سرور hp، انتخاب سرور مناسب می باشد. شما می بایست متناسب با نیاز و به خصوص نوع کسب و کار خود، از میان مدلهای متنوع سرور hp انتخاب کنید. اگر کسب و کاری کوچک دارید، سرورهای ایستاده ی HP برای نیاز شما مناسب تر هستند. از طرفی سرورهای رکمونت و تیغه ای برای کسب و کارهای متوسط تا بزرگ پیشنهاد میشود.
نکته ی دیگر در بحث خرید سرور hp، توجه به مشخصات فنی سرور مورد نیاز می باشد. معمولاً این مشخصات در دفترچه ی راهنمای خرید سرور HP مورد نظر، ذکر شده و ضروری است که قبل از خرید حتما آن را مطالعه نمایید. این مشخصات شامل شرح مواردی چون؛ نوع شاسی، سرعت پردازنده، میزان حافظه، نوع هارد درایور و رید کنترلر میشود. بررسی این مشخصات و تطبیق آنها با مشخصات مورد انتظار شما از سرور، میتواند به خریدی هوشمندانه منجر گردد. از دیگر نکاتی که علاوه موارد بالا میتوان به عنوان راهنمای خرید سرور اچ پی ارائه داد این است که، سروری را انتخاب کنید که قطعات آن قابلیت تعویض داشته باشند. هنگام خرید سرور hp، هزینه های جانبی تعمیر و نگهداری آن را مد نظر قرار دهید. حتماً سرور مورد نظرتان را از شرکت های معتبر دارای گارانتی تهیه کنید.

RATINPARDAZESH GUIDE HP
راهنمای تحصصی انتخاب سرور

جمع بندی
با توجه به نقش کلیدی سرور در عملکرد شبکه، باید به هنگام خرید سرور hp، مشخصات فنی و بسیاری نکات دیگر را مد نظر قرار دهید تا انتخابی اصولی داشته باشید. زیرا در صورت خرید سرور نامناسب قطعاً دچار هزینه ها زیادی در بحث تعمیر و نگهداری خواهید شد و یا شاید نیاز به خرید مجدد سرور پیدا کنید. از این رو بهتر است که قبل از خرید، موارد موجود در دفترچه ی راهنمای خرید سرور اچ پی را مطالعه کنید.
از آنجایی که برخی از مطالب عنوان شده در راهنمای خرید سرور HP تخصصی بوده و ممکن است شما را دچار سردرگمی کند، بهتر است سایت های معتبر در زمینه فروش سرور hp را بیابید و از خدمات مشاوره ای کارشناسان مجرب سایت استفاده کنید. کارشناسان متخصص و آگاه سایت با ذکر تمامی نکات لازم در زمینه خرید سرور hp، شما را به سمت انتخابی مناسب تر سوق خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست