منو
Your Cart

سرور HP DL385 G10

سرور HP DL385 G10
جدید


آیا شما به یک پلتفرم خاص برای مجازی سازی نیاز دارید که تمرکز خاصی بر روی حافظه دارد؟ چیزی مانند EPYC را امتحان کنید. شرکت Hewlett Packard Enterprise در حال گسترش ایمن ترین سرورهایی با استاندارد تجاری و صنعتی می باشد که شامل سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 است که از پردازنده های جدید سری AMD EPYC 7000 پشتیبانی می کند. این پلتفرم با امنیت و انعطاف پذیری که مورد انتظار شماست طراحی شده است تا بتوانید در فعالیت های تجاری عظیم از آن بهره مند شوید. با پشتیبانی از 64 هسته، 32 عدد DIMM و یا 4 ترابایت حافظه رم، تا 24 درایو NVMe، سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 را به ارزان ترین انتخاب برای کارهای مجازی سازی شما تبدیل می کند که ایمنی بی نظیری دارد.

تازه های این مدل

ایمن شده توسط HPE Silicon Root of Trust  و  AMD EPYC Secure Processor

ارائه 32 هسته و 2 ترابایت برای هر پردازنده

ماژولار بودن شاسی سرور با انعطاف پذیری ذر بخش درایوها

گزینه های مالی از طریق HPE Financial Services

ویژگی ها

نوآوری های امنیتی

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 درون خود با موارد امنیتی لازم، ایمن شده است که با Silicon Root of Trust آغاز می شود. این در حالیست که شرکت Hewlett Packard Enterprise تنها ارائه کننده سرورهایی با این استاندارد است.

میلیون ها خط کد فریمور قبل از بالا آمدن سیستم عامل، خوانده می شوند. با استفاده از Runtime Firmware Validation که با HPE iLO Advanced Premium Security Edition فعال می گردد، فریمورهای سرور بصورت 24 ساعته بررسی و تایید می شوند.

Secure Recovery به فریمور سرور اجازه می دهد تا در صورت بروز مشکل، به بهترین وضعیت خود بازگردد.

پردازنده AMD EPYC چندین ویژگی امنیتی را در اختیارتان قرار می دهد که شامل پردازنده ایمن AMD، رمزنگاری ایمن حافظه (SME) و مجازی سازی رمزنگاری شده و ایمن (SEV) می شود. این ویژگی ها برای فعال سازی Secure Root-of-Trust, Secure Run,  و  Secure Moveکاربرد دارند.

طراحی منعطف

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 ساشی قابل تغییر و منعطفی دارد که شامل ماژولار بودن drive bay می باشد که این می تواند تا 30 هارد دیسک SFF، تا 19 عدد LFF و یا تا 24 درایو NVMe را در کنار 3 پردازنده گرافیکی دوگانه پشتیبانی کند.

استاندارد HPE Smart Array S100i Software RAID برای m.2 boot داخلی و HPE Smart Array Essential  و  Performance RAID Controllers که دوباره طراحی شده اند، می توانند هم SAS و هم HBA را پشتیبانی کنند.

با وجود 4 کارت شبکه 1GbE شما می توانید بین HPE FlexibleLOM  و یا  PCIeانتخاب کنید.

کارایی در کلاس جهانی

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 استانداردهای صنعتی جهانی را با خود دارد که می تواند پردازنده های سری AMD EPYC 7000 را با 32 هسته، 12 گیگابایت SAS و 4 ترابایت HPE DDR4 SmartMemory پشتیبانی کند.

پشتیبانی تا 3 پردازنده گرافیکی دوگانه و یا 5 پردازنده گرافیکی تک برای افزایش کارایی

خدماتی برای تجارت های بزرگ و راحتی در توسعه آن

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 با مجموعه کاملی از خدمات HPE Pointnext می آید و بسیار کارآمد است

سرویس های HPE Pointnext تمامی مراحل IT را آسان می کنند و می تواند به راحتی قابل مدیریت باشد.

پشتیبانی از سرویس هایی مانند HPE Flexible Capacity, HPE Datacenter Care, HPE Infrastructure Automation, HPE Campus Care, HPE Proactive Services and multi-vendor coverage.

محصولات HPE
قابلیت حفاظت رمECC
قابیلت فنHot-plug redundant fans, standard
مدیریت زیر ساختStandard: HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional: HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced
نوع حافظه رمHPE DDR4 SmartMemory
نوع هارد دیسک8or 12 LFF SAS/SATA/SSD 8, 10, 16, 18 or 24 SFF SAS/SATA/SSD 6 SFF rear drive optional or 3 LFF rear drive optional and 2 SFF rear drive optional 24 SFF NVMe optional NVMe support via Express Bay will limit maximum drive capacity
خانواده پردازندهAMD EPYC™ 7000 Series
ابعاد2U
هسته پردازنده32or 24 or 16 or 8, per processor, depending on model
کش پردازنده32.00MB L3 64.00 MB L3
کنترلر استوریج1HPE Smart Array S100i and/or 1 HPE Smart Array P408i-a and/or 1 HPE Smart Array P816i-a and/or 1 HPE Smart Array E208i-a, depending on model
حداکثر حافظه رم4.0TB with 128 GB DDR4 Memory, standard 4TB with 32 x 128 GB 2666MT/S RDIMMs
سرعت پردازنده3.2GHz, maximum depending on processor
شیار های حافظه32
نوع منبع تغذیه2Flexible Slot power supplies, maximum depending on model
شیار های توسعه8maximum, for detailed descriptions reference the QuickSpecs
کنترلر شبکهHPE 1 Gb 331i Ethernet adapter 4-ports per controller and/or optional FlexibleLOM, depending on model

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: HP DL385 G10