منو
Your Cart

سرور های HP ML Series

سرور های HP ML Series مناسب برای شرکت ها و دفاتر کوچک بدون نیاز به رک و با اشغال فضای کم اطمینان لازم رو برای شما ایجاد خواهد کرد.

برند: HPE
آیا شما به دنبال راهکاری بر پایه سروری می گردید که عملکرد و قابل اطمینان باشد تا از اطلاعات شما حفاظت کند؟ سرور HPE ProLiant ML10 Gen9 کارایی خوبی را حد یک سرور، ولی در یک اندازه کوچک و فشرده به شما عرضه می کند تا در منزل و یا تجارت کوچکتان از آن بهره مند شوید. این سرور مقرون به صرفه بوده و می توانی..
0 تومان
برند: HPE
آیا به دنبال یک سرور هستیدکه هم مقرون به صرفه باشد و هم بتواند نیازهای تجارت کوچک شما را تحت پوشش قرار دهد؟سرور HPE ProLiant ML10 v2 Server یک سرور ایستاده single-socket 4یونیتی است که می تواند برای یک شبکه و کسب و کار کوچک بهترین کارکرد را داشته باشد. این سرور ویژگی های مهم یک سرور خوب را داراست و ..
0 تومان
برند: HPE
آیا شما به دنبال یک سرور ایستاده با مشخصات میان رده برای تجارت های کوچک و متوسط هستید؟ سرور HPE ProLiant ML110 Gen10 Server یک سرور ایستاده (tower) با عملکرد، ارتقا پذیری و رشد مقرون به صرفه است. این سرور مناسب تجارت های میان رده و کوچک بوده و به محاسبات شما کمک میکند. سرور HPE ML110 Gen10 یک سرور ت..
0 تومان
برند: HPE
آیا به دنبال یک سرور بهینه شده و قابل ارتقا هستید که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد؟ سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 بصورت ایستاده، کوچک و با عملکرد بسیار عالی، قابل ارتقا و مقرون به صرفه است که می تواند مناسب تجارت های کوچک و متوسط باشد. سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 از یک پردازنده بهره می برد که می..
0 تومان
برند: HPE
آیا به دنبال یک سرور ایستاده با پیکربندی های خاصی هستید که مناسب تجارت کوچک و یا متوسط شما باشد؟ سرور  HPE ProLiant ML150 Gen9 یک سرور ایستاده است که عمق شاسی 24 اینچی دارد و مناسب تجارت شما خواهد بود که قصد دارید هزینه کمی را شامل شود. با داشتن dual processor sockets کارایی زیادی را به همراه&n..
0 تومان
برند: HPE
آیا شعبات شرکت شما نیاز به یک سرور دارند که موارد ضروری، تغییرات و نیازهای شما را در آن شعبه ها اعمال کند و کارمندان شما بتوانند از آنها استفاده کنند؟سرور HPE ProLiant ML30 Gen9 جزو سرورهای مقرون به صرفه ای بشمار می رود که بصورت ایستاده طراحی شده است و ویژگی های با ارزشی برای افزایش کارایی و ارتقا پ..
0 تومان
برند: HPE
آیا شما برای کسب و کار خود و دفاتر ریموت به یک سرور پر سرعت نیاز دارید؟ سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 سروری ایستاده و ایمنی را به شما می دهد که عملکرد، ارتقاپذیری و قابل اعتماد بودن را در اخیتار شما قرار می دهد تا تجارت میان رده و کوچک خود را مدیریت کنید. سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 با بهره مندی ا..
0 تومان
برند: HPE
آیا شما قصد دارید با بودجه محدود و هزینه کم، بهره وری تجارت خود را افزایش داده و عملکرد آن را بهبود ببخشید، در حالی که امنیت نیز برای شما اهمیت دارد؟سرور HPE ProLiant ML350 Gen9 سروری ایستاده و ایمنی را به شما می دهد که عملکرد، ارتقاپذیری و قابل اعتماد بودن را در اختیار شما قرار می دهد تا تجارت میان..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)